Internetové připojení

Stabilní a rychlý internet pro všechny!

Služba je trvalým připojením k internetu. Služba je komplexní, zahrnující instalaci, přístupovou linku, koncová zařízení u zákazníka a připojení k internetu.

Připojení realizujeme výhradně kompletní instalací naším technikem. Zajistíme tak maximalizaci signálu a datové propustnosti routeru.

Hlavní výhody připojení od AHSYSTEMS s.r.o.

  • Přístup nonstop bez časového omezení, standardní nebo garantované linky.
  • 24hod nonstop dohled, sledování vytížení linky.
  • Servis a doplňkové služby na špičkové profesionální úrovni.
  • Smlouva je bez závazku

Jak připojení k naší síti probíhá?

Jednoduše nás kontaktujte na jedním z uvedených způsobů. Zpravidla do následujícího pracovního dne se Vám ozve naše kolegyně a dohodne s Vámi na bezplatné a nezávazné obhlídce, nebo na realizaci.

Po úspěšně provedené obhlídce se s Vámi dohodne na způsobu a termínu realizace v jiný den. Bezdrátové přípojky realizujeme pomocí WiFi antény umístěné za oknem nebo na střeše. Od té přivedeme datový a zároveň napájecí kabel k Vám do bytu, kde bude umístěný WiFi router pro Vaší domácnost. Vše řešíme individuálně, dle přání zákazníka.

Pokud bydlíte v domě, kde disponujeme datovými rozvody a společnou přípojkou, je situace ještě jednodušší – technik přijede a pouze přivede datový kabel od společného rozvaděče do Vašeho bytu, kde ho zakončí buď u Vašeho počítače, případně u WiFi routeru.

Tarify internetu

Objednat internet

Rozhraní